EXPRESNÉ DORUČENIE ZADARMO NA VŠETKY OBJEDNÁVKY NAD 75€✨

FAQ
NAJČASTEJŠIE KLADENÉ OTÁZKY


Sme veľmi radi, že ste si naše minora. press-on nechty zamilovali. V súvislosti s mnohými otázkami, sme si pre vás pripravili tohto sprievodcu, v ktorom sa dozviete odpovede na najčastejšie kladené otázky, ohľadom výdrže, aplikácie a všetkého ostatného.
V prípade, že nenájdete odpoveď na svoju otázku, napíšte nám na hello@minoranails.com

 

Čo obsahuje jedno balenie minora. press- on nechtov?

V balení nájdete kompletnú sadu pre vytvorenie dokonalej manikúry. Základ tvorí 24/28 kusov nechtov v rôznych veľkostiach. Ďalej balenie obsahuje aplikačné nálepky na jednu aplikáciu v rôznych veľkostiach (26kusov), pilníček a bambusové drievko na zatlačenie nechtovej kožičky, prípadne na odstránenie nechtov. To všetko v krásnom elegantnom balení.


Ako mám rozumieť tomu, že minora. nechty sú znovu použiteľné?

Minora. nechty sú vyrobené z pevného, ale stále tenkého materiálu, takže sú ozaj vysoko odolné. Práve tento materiál umožňuje opakované používanie nechtov, až do ich manuálneho poškodenia.
Po tom, ako minora. manikúru odstránite, nalepovacie nechty očistite od zvyškov gélových nálepiek a nechajte vyschnúť. Nechty sú ihneď pripravené na ďalšie použitie, prípadne ich odložte do krabičky, aby sa nezničili a použite podľa potreby a chuti.


Ako dlho minora. nechty vydržia?

Minora. press-on nechty vydržia minimálne 7dní, pri správnej aplikácii pokojne aj 20 a viac dní.
Odporúčanie:  Aj keď manikúra stále držia, cca po 3 týždňoch ju odporúčame vymeniť.


Je pred samotným lepením potrebná príprava prírodných nechtov?

Áno, pre dokonalú výdrž, je potrebné dodržať pár zásad ešte pred samotným lepením minora. nechtov.
Rozhodne sem patrí aj základná príprava prírodných nechtov. Tie si pilníkom, alebo nožničkami upravte do požadovaného tvaru, následne zatlačte, prípadne jemne odstráňte nechtové kožičky.
Pre lepšie priľnutie, odporúčame povrch nechtov jemne zmatniť hranolom (veľmi jemný pilník v tvare hranolu).
Potom nechty pretrieme odmasťovačom, alebo odlakovačom na alkoholovej báze. Týmto krokom sa z nechtov odstráni prach a nečistoty. Takto upravené nechty sú pripravené na aplikáciu minora. nechtov. 


Drží minora. press-on manikúra aj v prípade, že mám svoje nechty krátke?

Áno, minora. manikúra bez problémov drží aj v prípade krátkych prírodných nechtov, či malých nechtových lôžok. Dôležitá je hlavne príprava nechtov pred aplikáciou. Odpoveď na to, ako pripraviť prírodné nechty pred aplikáciou minora. press-on nechtov, nájdete v predchádzajúcej otázke. 


Mám úzke nechtové lôžka. Budú mi minora. nechty sedieť?

V každom balení je k dispozícii až 24/28 kusov nechtov, v 14 veľkostiach. Nepochybujeme, že si tu nájdete tie správne veľkosti pre seba. 


Dajú sa aplikačné nálepky kúpiť aj samostatne, alebo len ako súčasť minora. nechtov?

Gélové nálepky predávame aj samostatne a to v balení na 5, alebo 10 aplikácií.


Ako sa minora. nalepovacie nechty aplikujú?

Aplikácia je veľmi jednoduchá, avšak pred ňou netreba zabúdať na úpravu prírodných nechtov.
Pred samotnou aplikáciou je veľmi dôležitý výber správnych veľkostí. Nechty vyberajte tak, aby kompletne prekryli prírodné nechtové lôžko. Následne na pripravený a odmastený necht prilepte gélovú nálepku adekvátnej veľkosti. Dbajte na to, aby bola nálepka nalepená na celej ploche nechtu. Pár sekúnd tlačte na nálepku, aby sa jemne zahriala, odstráňte vrchnú fóliu a prilepte minora. necht.
PRO TIP
Minora. necht priložte ku kožičke a pritláčajte smerom k špičke nechtu. Týmto spôsobom aplikácie, zabránite vzniku vzduchových bublín a manikúra vydrží dlhšie.
Na takto nalepený necht pár sekúnd tlačte, aby sa perfektne spojil s lepiacou nálepkou. Hotovú manikúru môžete následne manikúrovými klieštikmi skrátiť, alebo inak upraviť jej tvar.

Je možné výslednú manikúru skrátiť, alebo tvarovať? Nezničím tak press-on nechty?

Áno, nechty si samozrejme môžete veľmi jednoducho skrátiť a tvarovať pomocou nožničiek, klieštikov, alebo pilníkom.
My sami s nechtami radi experimentujeme, takže sa nemusíte báť a smelo do toho.
Ďalšou skvelou výhodou minora. nechtov je, že sú celo-farebné. To znamená, že aj keď nechty skrátite, okraj nechtov nebude škaredo ošúchaný, ale ostáva v pôvodnom odtieni.
PRO TIP
Akúkoľvek úpravu dĺžky, či tvaru odporúčame robiť až po tom, čo máte nechty nalepené. Pôjde to jednoduchšie a výsledok bude krajší. Nebojte sa, nechty to vydržia a určite počas úpravy neodpadnú. 

Ničia minora. nechty prírodné nechty?

Nemusíte sa báť, minora. nalepovacie nechty vaše nechty nezničí. K lepeniu sa nepoužíva žiadne agresívne lepidlo, ale lepiace gélové nálepky, ktoré nechtom nijako neubližujú. Malá časť lepidla môže ostať na nechtoch. V tomto prípade nechty jemne prejdite pilníkom (hranolom). Prirodzené nechty to nepoškodí.


Ako je to s odstraňovaním? Bojím sa, že si poškodím svoje nechty.

Odstraňovanie je veľmi jednoduché a nie je sa čoho báť. Do malej misky si nalejte teplú vodu, pridajte trochu mydla a trochu kokosového, alebo akéhokoľvek esenciálneho oleja (nie je nevyhnutný, ale olejová zložka pomáha uvoľniť lepiacu nálepku a navyše vyživuje okolie nechtov).
Nechty namáčajte cca 10 minúť. Následne necht pomocou bambusového drievka podoberte a opatrne odstráňte aj s lepiacou nálepkou.
Malá časť lepidla môže ostať na nechtoch, jemne tieto oblasti prejdite pilníkom (hranolom).


Budú v ponuke aj nové odtiene, dizajny a tvary nechtov?

Robíme všetko pre to, aby sa ponuka minora. nechtov stále rozširovala a aby sme vyhoveli každej z vás. Neustále skúšame nové prevedenia a úpravy, aby sme vám priniesli len to najlepšie. Čaká nás mnoho noviniek a aj limitovaných kolekcií. Ak by vám niečo v minora. kolekcii chýbalo, určite nám svoje nápady pošlite. 


Viem si minora. nechty niekde pozrieť aj naživo, alebo sa dajú objednať len online?

Na Slovensku je aktuálne možné kúpiť nechty tu u nás, ďalej na webe www.makeupbag.sk a čoskoro aj v jednej veľkej sieti parfumérií. 
V rámci Českej republiky si minora. nechty viete zakúpiť vo Ones Concept Store, alebo v Azaria.czech.


Dajú sa u Vás zakúpiť aj darčekové poukážky?

Aktuálne máme k dispozícii darčekové poukážky v online verzii.